آموزش pdms 12

آموزش pdms 12 AVEVA (مرجع AVEVA pdms)

آموزش pdms 12 فروش pdms آموزش piping

دانلود نرم افزارIntergraph CAESAR II 2014 v7.00.00 2800 build 140416 نرم افزار تحلیل تنش پایپینگ

نرم افزار تحلیل تنش پایپینگ

دانلود نرم افزار caesar II ver 2014 نرم افزار تحلیل تنش پایپینگ

نرم افزار Caesar II بهترین نرم افزار جهت تحلیل تنش پایپینگ ( Piping stress analysis ) بر اساس استاندارد ها و کد های بین المللی است.

سهولت استفاده از این برنامه ، ارائه گزارشات متنوع بر اساس نیاز طراح باعث استفاده گسترده این نرم افزار در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی شده است و اعتماد مهندسان به این نرم افزار آن را به یکی از مراجع مهم مهندسی تبدیل کرده است.
با استفاده از این نرم افزار می توان با ورود اطلاعات مورد نیاز مانند سایز ابعاد و اندازه ها ، دما ، فشار ، جنس و … به تحلیل یک سیستم لوله کشی پرداخت و در نهایت با مقایسه گزارشات خروجی از این برنامه با کد ها و استاندارد ها توسط برنامه ، طراحی بهینه دست یافت. دیتابیس متریال این برنامه شامل مجموعه کاملی از اطلاعات مربوط به متریال های مورد استفاده در صنایع مختلف است
به عنوان یک نرم افزار تحلیل تنش و بررسی انعطاف پذیری سیستم لوله کشی ، نرم افزار Caesar II به شما به عنوان یک مهندس مکانیک کمک می کند تا به بهترین و بهینه ترین طراحی در سیستم لوله کشی دست پیدا کنید. در نهایت با بررسی گزارش خروجی نرم افزار نه تنها می توان از عملکرد صحیح سیستم لوله کشی در طول عمر سیستم اطمینان حاصل کرد ، بلکه می توان نیرو های وارد بر سازه های مورد نیاز جهت مهار سیستم لوله کشی مانند Pipe rack ها ، Sleeper ها و … را نیز به دست آورد.
از قابلیت های فراوان این نرم افزار می توان به :
تجزیه و نحلیل استاتیک و دینامیک سیستم لوله کشی
تجزیه و تحلیل نیرو های ناشی از باد و زلزله
دستیابی به بهترین نتیجه جهت انتخاب انواع ساپورت سیستم لوله کشی مانند Hanger ها و …
تحلیل نیرو های وارد از طرف سیستم لوله کشی بر تجهیزات و مقایسه نیرو های فوق با کد ها و استاندارد های معتبر بین المللی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.